GALERIA ZDJĘĆ

Informacja PKSCiśnieniomierze PKSBezpieczny Pasażer 2017/2018Wulkanizacja, Centrum Motoryzacji PKS

Biuro podróży Eurotrans serdecznie zaprasza podróżnych do zakupu biletów na połączenia krajowe i międzynarodowe.REKLAMA:


REALIZOWANE PROGRAMY:


Reklama PKS

PKS w Ostrowcu Św. S.A. jako Sygnatariusz Europejskiej Karty Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego podjął zobowiązania które w ramach społęcznej odpowiedzialności przedsiębiorstwa transportowego realizuje w partnerstwie z lokalnymi samorządami, Organizacjami i Instytucjami. Dzięki edukacyjnemu przekazowi mediów branżowych oraz lokalnych i regionalnych osiągamy wyższy poziom bezpieczeństwa podróżowania w ruchu drogowym jako wzmocniony efekt wspólnych działań.

Reklama PKS

PKS w Ostrowcu Św. S.A. działa w oparciu o System Zarządzania Jakością zgodny z wymaganiami ISO 9001:2015 w zakresie usług przewozowych w transporcie drogowym osób oraz usług motoryzacyjnych, handlu częściami zamiennymi, akcesoriami oraz paliwami do pojazdów spalinowych.

Polityka Jakości PKS w Ostrowcu Św. S.A.

Reklama PKS


PARTNERZY:


MIEJSKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI W OSTROWCU ŚWIĘTOKRZYSKIM

O firmie

Data publikacji: 2012-01-05


Krótki zarys historyczny ostrowieckiego PKS

Szczegóły


Data publikacji: 2012-01-04


Ostrowiecki PKS obecnie.

Szczegóły


Data publikacji: 2012-01-03


Tradycja i nowoczesność, bezpieczeństwo podróżowania...

Szczegóły


Data publikacji: 2012-01-02


Ostrowiecki PKS odpowiedzialny społecznie...

Szczegóły


Data publikacji: 2012-01-01


Partnerstwo, etyka, pozytywne relacje...

Szczegóły
Polecając PKS w Ostrowcu Św. S.A. pragnę zwrócić Państwa uwagę na uznaną, powtarzalną jakość naszych usług; zapewnia ją wdrożony system zarządzania przedsiębiorstwem wg standardów ISO 9001:2008 zgodny z filozofią TQM oraz autorski system zarządzania bezpieczeństwem realizowany wg zasad Europejskiej Karty BRD.

Obecny wizerunek Przedsiębiorstwa to zasługa wielu pokoleń Pracowników oraz wspierających nasze działania Partnerów biznesowych i Przyjaciół a nade wszystko Klientów inspirujących nas do ustawicznego doskonalenia świadczonych usług.

Zapraszam Państwa do podróżowania naszymi autobusami oraz korzystania z szerokiej oferty handlowej i usługowej ostrowieckiego PKS-u.